Aktuality 2015

8.12.2015

Loňskou výstavní sezónu zakončila Ghadečka více než zdařile. Letošní sezóna byla velice krátká, protože hlavní radostí byl odchov štěňátek. Ovšem někdy méně je více a tak jsem letos Ghadu přihlásila na jedinou výstavu a sice duoCACIB ve Welsu (Rakousko) o víkendu 5.-6.12. V sobotu Ghadečka získala V1, CACA, CACIB, BOS (rozh. Uschi Eisner, A) a v neděli zazářila ještě více s výsledkem V1, CACA, CACIB, BOB (rozh. Sabine Jacobs, RZV-D). Sobotním titulem CACIB navíc splnila podmínky k udělení titulu Mezinárodní výstavní šampion C.I.E. !!!

31.10.2015 - Armíkova výstavní premiéra

Na MVP v Praze se ve třídě dorostu prvně předvedl Armed and dangerous Ghipinaldo a s krásným posudkem získal známku VN1. Majitelům Armíka gratuluji a děkuji.

28.9.2015

Dnes slaví štěňátka z A odchovu půlroční narozeniny. Přejeme všem jen to nejlepší. Na fotce naše zlatíčko Addicted to you Ghipinaldo.

26.8.2015

Užily jsme si skvělý prodloužený výcvikový víkend na Švábově. Po celou dobu nám společnost dělala Hanka s Agi (Against all odds G.) a v sobotu ještě přijel na návštěvu Nightík (A hard day's night G.). Holky si užily společné hrátky a taky trochu pocvičily. Fotky jsou zde a moc za ně děkuji Hance.

21.7.2015

A pak že "Lochneska" neexistuje.

1.7.2015

Nové fotky má Asleep in the desert aka Zibu.

20.6.2015

Všechna štěňátka jsou v nových domovech. Radost nám ale doma bude dělat fenečka Addicted to you, která u nás zůstává.

26.5.2015

Jak se říká "jsou hodní, když spí." A když nespí...stejně jsou to zlatíčka nejzlatější.

23.5.2015 - Osm týdnů

Osmý týden se štěňátky končí a tak pro nás nastalo velké loučení. Někteří krtečci jsou již v nových rodinách, máme zatím samé skvělé zprávy, jak dobře vše zvládají. Všem přejeme šťastný život a páníčkům trpělivost a hodně radosti s našimi ďáblíky.

16.5.2015 - Sedm týdnů

Štěňátka vstupují do 8. týdne života a první z nich opouští rodnou hroudu. Holčička AGAINST ALL ODDS GHIPINALDO bude bydlet na Moravě, kde má dva hovawartí kamarády a kde, doufejme, bude dělat radost své majitelce Hance. Měj se dobře, buď šťastná a brzy naviděnou, holčičko naše :-).

10.5.2015 - Video

Video našich velmi veselých štěňátek můžete shlédnout tady.

9.5.2015 - Šest týdnů

Šestý týden byl hlavně ve znamení návštěv. Štěňátka si to velice užívala a dostala nové hračky, za které děkujeme. Nové fotky zde a v jednotlivých galeriích.

2.5.2015 - Pět týdnů

Velkou novinkou pro naše štěníky bylo stěhování do velké místnosti, kde mohou ještě více řádit. Kromě focení také natáčíme videa a na jedno se můžete podívat tady. Fotky jako vždy zde.

28.4.2015

Štěníkům je měsíc a tak jsem jim k výročí vytvořila jejich vlastní stránky s fotogalerií. Více tady .

25.4.2015 - Čtyři týdny

Jak je vidět na fotkách, štěníci tráví čas venku, kde se jim opravdu líbí. Fotky zde.

18.4.2015 - Tři týdny

Čas rychle běží a štěníkům jsou tři týdny. Pokouší se o první hry nejen s hračkami ale také se sourozenci. Zkrátka s nimi začíná být pořádná legrace. Nové fotky jako vždy zde.

11.4.2015 - Dva týdny a jména

Štěňátkům jsou dva týdny. Máma a její mléko jsou stále jejich prioritou. Většinu dne prospí nebo papají, ale začínají prozkoumávat okolní svět a také sourozence. Všichni mají otevřené oči a byli prvně odčerveni. Nové fotky zde.

Štěňátka už mají jména, inspirací pro nás byla hudba. Kluci: A hard day's night Ghipinaldo (tm. modrý), A question of lust Ghipinaldo (šedý), Across the universe Ghipinaldo (sv. modrý), All about that bass Ghipinaldo (černý), Armed and dangerous Ghipinaldo (hnědý), Arrested for driving Ghipinaldo (oranžový), Asleep in the desert Ghipinaldo (zelený) a holky: Addicted to you Ghipinaldo (žlutá), Against all odds Ghipinaldo (červená).

2.4.2015 - Nové fotky

Spousta nových fotek tady.

28.3.2015 - Představujeme - odchov A

Štěňátka jsou na světě. Ghada si během celého porodu počínala skvěle, jsme na ni moc pyšní a děkujeme jí za dárečky. Celý vrh je v černoznakatém kožichu a čítá sedm kluků a dvě princezny.

23.3.2015 - Jdeme do finále...

Naše zlatíčko si užívá posledních pár dní před porodem.

28.2.2015

Udělala jsem pár fotek Pikáska (13 a půl). Více fotek zde.

17.2.2015 - Březost potvrzena !!

Dnešní sonografické vyšetření ukázalo, že výlet do Německa byl úspěšný. Ghada je březí.

26.1.2015 - Ghada byla nakryta !!

Tento víkend jsme si udělali výlet do Německa za krásným a povahově úžasným psem jm. Joker vom Hundsbühl (viz fotky). Láska na první pohled, Joker je prostě impozantní pes. Doufáme, že krytí nezůstane bez následků.

1.1.2015

Šťastný nový rok všem přátelům a návštěvníkům našich stránek.