Aktuality 2019

21.12.2019

Všem návštěvníkům našich stránek, přátelům a majitelům našich odchovů přejeme krásné Vánoce.

17.11.2019

Addicted to you Ghipinaldo složila zkoušku IBGH 1. Naše holka šikovná !!

10.11.2019

Naši Déčkaři dnes slaví malé narozeniny. Tak přejeme k prvnímu půlroku hodně zdraví a páníčkům pevné nervy a trpělivost. Na fotce náš Don't stop me now. Za aktuální fotky děkujeme majitelce Erinky (Double rainbow) zde. Bylo by fajn, kdyby se s fotkami ozvali i další majitelé našich štěňátek a to nejen z vrhu D.

7.11.2019

Všechno nejlepší k narozeninám, Ghadečko. Hlavně hodně zdraví :-)

29.10.2019

Dance into the light aka Draco má nové fotky zde. Moc děkuji majitelce Petře za zaslání a péči o Draca.

8.10.2019

Po odmlce způsobené technickými problémy se zase hlásíme. Štěňátkům z vrhu C i D se daří dobře, o většině máme pravidelné zprávy. Nové fotky přidány u Crocodile rock zde, Counting stars zde, Catcher in they rye zde, Double rainbow zde a Dark horse zde. Moc děkuji majitelkám.

7.7.2019

Jak se říká, nic netrvá věčně. Cca dva měsíce s déčkovými štěňátky utekly příliš rychle a tak se nám zlatíčka pomalu začala rozcházet do nových domovů. Vždycky je to smutné období, vždycky je to obrovský stres a strach pro chovatele, aby těm svým "miminům" našel co možná nejlepší páníčky. Přeji tedy Déčkům, aby na nové cestě životem našli pochopení, trpělivost, vlídnost a zároveň spravedlivou ruku těch, co je budou nadále vychovávat a provázet životem. Poslední společné fotky štěňátek u nás najdete zde.

9.6.2019

Čtyři týdny se štěňátky jsou za námi. Štěnda se přestěhovala z porodní bedny do své velké herny pro případ nepřízně počasí a na zahradu, kde tráví celé dny a kde prozkoumávají stále větší rádius. Proběhlo další odčervení a novinkou také je, že štěňátka už mají svá jména. Představujeme jmenovitě odchov D. Kluci: Dance into the light, Dark horse, Dear Mr. President, Demolition man, Don't stop me now, Double talkin' jive. Holky: Dancing queen, Double rainbow. Spoustu nových fotek najdete jako vždy zde.

24.5.2019

Našim štěňátkům jsou dva týdny, mají za sebou první odčervení, otevírají oči a snaží se o první krůčky. Někdy je to chůze nejistá a někdy udělají pár pohybů a jsou na druhé straně bedny. Nové fotky zde.

11.5.2019 - Speciální výstava HW Knížecí rybník u Tábora

Ve třídě vítězů nastoupila naše odchovankyně Against all odds "Agiška," která se umístila na krásném druhém místě s titulem r. CAC. Majitelce Hance gratuluji a děkuji. Rozh. Beatrice Holder (D).

10.5.2019 - MÁME ŠTĚŇÁTKA !!

S velkou radostí a vděčností oznamujeme, že se narodil odchov D Ghipinaldo ve složení 6 kluků (3 čzn, 3 černí) a 2 holky (černé). Porod proběhl na pohodu a bez komplikací, což je vždy obrovská radost a úleva a štěňátka se mají čile k světu a k jídlu.Více info a foto zde.

3.5.2019

Crocodile rock aka Gucci má nové fotky zde a Counting stars aka Kelssie tady. Moc děkuji majitelkám.

28.4.2019

Všechna štěňátka z vrhu C jsou v nových domovech. Přejeme jim hodně zdraví a radosti s jejich majiteli a těm zase hodně trpělivosti.

9.4.2019

Naše kamarádka Blanka přijela na návštěvu a udělala nám krásné fotky štěňátek. Moc díky. Štěndům bude ve čtvrtek šest týdnů, čas s nimi utíká neuvěřitelně rychle, brzy budou čipována a očkována a přijede poradce chovu na kontrolu vrhu. Nové fotky tady.

3.4.2019

Očekáváváme poslední štěňátka po naší skvělé Enormous Garish Ghada (březost potvrzena) a nádherném a povahově úžasném psu Falko des Trois Petits Diables (čistě německý rodokmen). Více info zde.

28.3.2019

Všechno nejlepší k narozeninám odchovu A a speciálně naší holčičce Týdě (Addicted to you Ghipinaldo) !!!

21.3.2019

Nové fotky štěňátek zde.

11.3.2019

Štěňatům je více než týden. Jejich hlavní aktivita je jídlo, spánek, jídlo a spánek. Některá štěnda už začala otvírat oči, takže brzy uvidí celý okolní svět. Nové fotky jsou tady.

28.2.2019 - MÁME ŠTĚŇÁTKA !!

S velkou radostí a pokorou oznamujeme, že se v naší CHS narodil odchov C ve složení 1 čzn pes, 1 plavý pes a 4 čzn holky. Více info a foto zde. Nové fotky budou průběžně přidávány.

25.2.2019

Aik Carpathia Heart - budoucí otec našeho odchovu C. Fotky zde.

4.2.2019 -ŠTĚŇÁTKA !!

S radostí oznamujeme, že Addicted to you Ghipinaldo byla koncem prosince nakryta a štěňátka jsou na cestě. Více info zde.

17.1.2019

Asleep in the desert aka Zibu má nové fotky.

15.1.2019 - RTG

Bungle in the jungle Ghipinaldo absolvovala RTG se skvělými výsledky DKK 0/0, DLK 0/0. Majitelům gratuluji a moc děkuji.

1.1.2019

Štastný nový rok všem návštěvníkům našich stránek.