Aktuality 2019

24.5.2019

Našim Déčkům jsou dva týdny, mají za sebou první odčervení, otvírají oči a snaží se o první krůčky. Někdy je to ještě chůze nejistá a někdy udělají pár pohybů a jsou na druhé straně bedny. Nové fotky mají zde.

11.5.2019 - Speciální výstava hovawartů Knížecí rybník u Tábora

Ve třídě vítězů nastoupila naše odchovankyně Against all odds "Agiška," která se umístila na krásném druhém místě s titulem r. CAC. Majitelce Hance gratuluji a děkuji. Rozh. Beatrice Holder (D).

10.5.2019 - MÁME ŠTĚNÁTKA !!

S velkou radostí a vděčností oznamujeme, že se narodil odchov D Ghipinaldo ve složení 6 kluků (3 čzn, 3 černí) a 2 holky (černé). Porod proběhl na pohodu a bez komplikací, což je vždy obrovská radost a úleva a štěňátka se mají čile k světu a hlavně k jídlu. Více info a foto zde. Fotky budou průběžně doplňovány.

3.5.2019

Děkujeme páníčkům za pravidelné zprávy o štěňátkách a také za nové fotky. Crocodile rock aka Gucci má nové fotky tady a Counting stars aka Kelssie tady.

28.4.2019

Všechna štěňátka z vrhu C jsou v nových domovech. Přejeme jim hlavně hodně zdraví a radosti s novými páníčky a těm zase pevné nervy a hodně trpělivosti s těmi našimi rarachy.

9.4.2019

Štěníky nám přijela nafotit naše kamarádka Blanka, které za fotky modelů a modelek velice děkujeme. Ve čtvrtek bude štěňátkům šest týdnů, neuvěřitelně rychle to s nimi utíká, čeká je čipování, očkování a navštěva poradkyně chovu (kontrola vrhu). Nové fotky zde.

3.4.2019

V první polovině května očekáváme poslední štěňátka po naší Enormous Garish Ghada (březost potvrzena) a krásném a povahově vynikajícím psu Falko des Trois Petits Diables (čistě německý rodokmen). Přijímáme předběžné rezervace. Více info zde.

28.3.2019

Všechno nejlepší ke 4. narozeninám vrhu A a speciálně naší holčičce Týdě, která slaví se šesti gratulanty (vrh C).

21.3.2019

Tři týdny se štěňátky utekly jako voda. Naši junioři poznávají svět kolem sebe, začaly první zápasy se sourozenci a plyšáky a brzy štěňátka čeká stěhování do velké místnosti a zároveň herny. Nové fotky zde.

11.3.2019

Štěňátka mají za sebou více než týden života, zatím je jejich hlavní náplň dne jíst, spát, jíst a spát. Maminka Týda se stará skvěle, některá štěňátka už začínají otvírat oči, takže brzy uvidí ten velký svět kolem sebe. Stále průběžně přidáváme nové fotky sem.

28.2.2019 - MÁME ŠTĚNÁTKA !!

S velkou vděčností, pokorou a radostí oznamujeme, že se narodil vrh "C" Ghipinaldo. Jsou to první štěňata po naší Addicted to you Ghipinaldo. Partička čítá 2 kluky (čzn a plavý) a 4 holky (čzn). Více info a foto zde. Fotky budou průběžně doplňovány.

25.2.2019

Je radost fotit krásného psa, který navíc ještě výborně spolupracuje a vypadá skvěle, ať si stoupne, jak si stoupne. Aik Carpathia Heart aneb budoucí otec našeho odchovu C. Fotky zde.

4.2.2019

S radostí oznamujeme, že naše fenka Addicted to you Ghipinaldo byla koncem prosince úspěšně nakryta a štěňátka jsou na cestě. Více info zde.

17.1.2019

Nové fotky má Asleep in the desert aka Zibu.

15.1.2019 - RTG

Bungle in the jungle Ghipinaldo absolvovala RTG vyšetření se skvělými výsledky DKK 0/0, DLK 0/0. Majitelům gratuluji a děkuji.

1.1.2019

Šťastný nový rok všem přátelům a návštěvníkům našich stránek.