Aktuality 2012

10.12.2012

Další naší výstavní zastávkou byl rakouský Wels, kde se o víkendu 8.-9.12. konala DUO výstava, Ghadečka však byla přihlášena jen na nedělní klání. V sobotu ve třídě mladých byla přihlášena jediná fenka (jak jinak když my jedeme druhý den :-D) a na nás čekaly v neděli 3 konkurentky v kruhu. Paní rozhodčí Mag. Elisabeth Kapsch byla velice pečlivá (delší posudek zatím nemáme :-)) a nic neuniklo jejímu bystrému oku. O to více nás potěšilo její rozhodnutí, když po párkolečkovém běhu "posadila" na první místo Ghadečku – V1, Jugenbeste. Jupííí ! Výstavu hodnotíme kladně, haly byly příjemně vytopené a kruh prostorný. Díky, Danu a Verčo za prima společnost :-). Das war wunderbar !!

7.11.2012

Ghadečka je velká holka :-). Dnes je to přesně 1 rok, kdy se v chov. stanici ENORMOUS v Polsku narodil vrh G, ze kterého je naše báječná GARISH GHADA alias Ghadečka. Nejen jí ale všem sourozencům přejeme k 1. narozeninám hodně štěstí, zdraví a stále tolik lásky od páníčků. Já osobně chci poděkovat Anně za důvěru, že nám svěřila do péče naši holčičku. Anna, thank you very very much for her !!

5.11.2012

O víkendu 3.-4.11. se konala MVP DUO CACIB v Praze. Ghadečka byla přihlášena na oba dny a poprvé do třídy mladých. V sobotu posuzovala hovawarty paní rozhodčí Mikulášová ze Slovenska, která byla přísná a důkladná, několik fen opustilo kruh velice záhy a ani u ostatních výbornými neplýtvala. O to vetší byla naše radost, když obdařila Ghadečku známkou V a ještě navíc s pořadím na 4. místě (z 10 fen). Nedělní posuzování paní rozhodčí Höllbacher z Rakouska nebylo o nic méně pečlivé a přísné, takže další výborná pro Ghadu byl velký důvod k radosti. Následovalo klání o pořadí, ve kterém jsme si vyběhaly 1. místo a Ghadečka tak získala svůj první titul CAJC. Vítězství nad mladým psem a titul BOJ už byl jen třešnička na dortu a radost byla veliká. Tímto děkuji všem, co se radovali s námi a přišli nám pogratulovat i těm, kteří "doma" drželi palce :-).

20.8.2012

Stejně jak rychle Ghadečka roste a dospívá, tak rychle bohužel přibývají měsíce i Pikáskovi. Dnes je to 11 let, co se narodil vrh P Gasko Prim. V kontaktu jsme prakticky pouze s majitelkou Porunky (Porga GP), někteří sourozenci již nežijí, přesto těm ostatním přejeme hodně zdraví do dalších let. Porunko, pořádně zlob paničku, aby věděla, že tě má. Našemu Pikáskovi taktéž přejeme hodně zdraví a aby zde ještě dlouho s námi byl. Všechno nejlepší, chlapečku náš :-*

19.7.2012

Ghibli slaví narozeniny. Ghiblinečko, přejeme ti hodně štěstí a zdraví a stále tolik elánu jako doposud a ještě hodně rozervaných aportů.

15.7.2012

NVP Mladá Boleslav - výsledek VN2 nás potěšil, Ghadečka pěkně vesele běhala v kruhu a celý den si užila s psími kamarády. Příjemně strávený den.

10.7.2012

Ghadečka 7.7. oslavila 8. měsíc života. První týden v červenci si s námi užila dovolenou na Lipně, což jí zjevně velice prospělo.

15.5.2012

O víkendu 12.-13.5. se konaly dvě akce HW klubu. V sobotu klubová výstava, na kterou Ghadečka byla přihlášena do třídy dorostu a kde s krásným posudkem obdržela známku VN4. V neděli byly na programu bonitace a svody mladých. S kladným hodnocením a "čistým" kódem Ghadečka úspěšně absolvovala svod mladých. Hurááá a všem, co drželi palce, díky, díky. Za fotku ze svodu mladých děkujeme Katce Slovákové.

7.5.2012

Je to již půl roku (stráášně to letí), co se narodila naše Ghadečka.

21.4.2012

Ghadečka se zúčastnila 8. Hlubocké krajské výstavy. Jednalo se o její výstavní debut a mimo pěkného výstavního posudku obdržela známku VN1.

17.4.2012

Ghadečka se přehoupla přes 5. měsíc svého života a z malého štěňátka se pomalu stává slečna.

13.1.2012 - Představujeme - Enormous Garish Ghada

Již několik dní nám dělá radost nový přírůstek v naší smečce. Krásnou a roztomilou hovawartí princeznu jsme si přivezli z polské Varšavy od naší kamarádky Anny, které tímto velice děkujeme, že nám fenku svěřila do péče. Anna, thank you very much for HER :-). Naše zlatíčko je po německé matce a finském otci a je barvy černé se znaky.