EDIT 3.4.2019:
!!! BŘEZOST POTVRZENA !!! Na jaro 2019 plánujeme odchov D, poslední štěňátka po naší Enormous Garish Ghada a francouzském psu (čistě německý rodokmen)
Falko des Trois Petits Diables. Z tohoto spojení se mohou narodit štěňata černá se znaky a černá. Velice zajímavé spojení pro zájemce o chov, výstavy a další práci se psem, ale podmínkou je hlavně skvělý a trvalý domov. Více info o naší fence Ghadě zde a foto tady.


PandaMÁME ŠTĚŇÁTKA - ODCHOV C !!! DATUM NAROZENÍ 28.2.2019 !!!

Matka vrhu je fenka z našeho chovu jm. Addicted to you Ghipinaldo. Týda (jak jí většinou říkáme) je kontaktní, vyrovnané povahy, s velkým drivem a chutí pracovat. A také s velkou chutí se neustále mazlit ♥. Více info o naší fence zde a foto tady.

Otcem našeho odchovu C je Aik Carpathia Heart. Pes velice milé, vyrovnané a kontaktní povahy, který je jak mimořádně úspěšný na výstavním poli (několikanásobný šampion, Interšampion C.I.B., C.I.E a také pro hovawarta titul nejvyšší šampion IHF a mnoho dalších), tak zároveň má složenou pracovní zkoušku dle mezinárodního zkušebního řádu IPO. Více informací o Aikovi najdete na jeho webové stránce, odkaz zde.

V případě vážného zájmu o štěně z naší chov. stanice nás neváhejte kontaktovat mailem info@ghipinaldo.com nebo telefonicky 775372323.


Panda